KLUB SPORTOWY UNIA BIERUŃ STARY - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

składka członkowska

Składka członkowska w Klubie Sportowym UNIA Bieruń Stary  wynosi 30 zł/miesiąc i obowiązuje od 01.10.2016. W przypadku rodzeństwa składka wynosi 50 zł,  każde kolejne dziecko bezpłatnie.

Składkę należy wpłacać do 10 dnia każdego miesiąca “z góry” na konto:

KS UNIA BIERUŃ STARY, BS TYCHY O/ BIERUŃ

nr konta:  48 84350004 0000 0000 1889 0002.

z dopiskiem: składka członkowska za miesiąc .............. (podać który),                                                                          imię i nazwisko  zawodnika oraz rocznik.

Składka obowiązuje przez 12 miesięcy w roku -  jest stała, niezależnie od ilości zajęć treningowych w danym miesiącu (opłata miesięczna nie zmienia się ze względu na święta, dni  wolne, ferie, okres wakacyjny).  Nie jest ona również odpłatnością za zajęcia,  a wkładem własnym zawodnika (rodzica) w rozwój klubu. Prosimy o terminowe wpłaty składek. Pomoże to w rozwoju naszego klubu.

Jeżeli kwota składki przekracza możliwości finansowe rodziców prosimy napisać oświadczenie zaadresowane do Zarządu Klubu informujące o tym fakcie. Powinno ono zawierać informację o dochodach na członka rodziny. Decyzją zarządu zawodnik może mieć obniżoną opłatę składki członkowskiej lub może być całkowicie z niej zwolniony (jeśli będzie to wynikało z trudnej sytuacji materialnej rodziny).

BRENNA HOTEL KOTARZ
Ładowanie...