KLUB SPORTOWY UNIA BIERUŃ STARY - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

DRESY KLUBOWE

• autor: zamis8, 2016-10-05 10:34

Zachęcamy wszystkich zawodników  Klubu Sportowego „UNIA” Bieruń Stary , którzy jeszcze chcą ,a nie zakupili   dresu klubowego  renomowanej firmy ZINA model DELTA w kolorze niebiesko-granatowym.

W skład kompletu wchodzi bluza oraz spodnie. Wykonany z poliestru sportowego. Specjalny krój bluzy zapewnia odpowiednią wentylację , spodnie na dole wąskie. .Dodatkowo zostanie wykonany napis na plecach KS UNIA Bieruń Stary, z przodu logo Klubu , na rękawie reklama.

Koszt dresu  będzie wynosił 130 zł , pozostałą część dopłaci Klub.

Pytania i zamówienia należy zgłaszać u trenera lub pod nr tel. 791845453 Arlena Trecka .  . Dres będzie własnością zawodnika , jest to jednorazowy wydatek , ale będzie służył kilka lat zawodnikowi wykorzystując go  do treningu oraz do użytku na co dzień . Dążymy do tego , aby zawodnicy tworzyli rodzinę piłkarską wyglądając jak drużyna .

autor: ~zainteresowany 2015-03-14 14:09:22

avatar a jaka cena dresu jest dla sympatyka klubu?

Autor: Treść:pozostało znaków:

BRENNA HOTEL KOTARZ