statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z Unią Kosztowy...

• autor: zamis8, 2015-09-19 13:23

Bieruńska Unia uległa w 7 kolejce spotkań o Mistrzostwo Ligi Okręgowej Unii Kosztowy przegrywając na swoim boisku 0:1. Długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy, jednak przyjezdni w końcu dopięli swego strzelając w 77 minucie  jedyną w tym spotkaniu bramkę. W 77 minucie prostopadłe podanie wykorzystał Wolny i w sytuacji sam na sam pokonał Ciszewskiego. Niestety 3 punkty jadą do Kosztów...

3 minuta- strzał Raka z dystansu, obok bramki

17 minuta- strata Kelera na 30 metrze, strzał Wolnego z dystansu wprost w Ciszewskiego

18 minuta- rzut wolny dla Unii na 30 metrze, bezpośredni strzał na bramkę Zamojdy, wysoko nad poprzeczką

28 minuta- piłka przypadkowo trafia do Raka na 25 metr, pomocnik Unii Kosztowy zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, próba nieudana, piłka przelatuje obok bramki

38 minuta- kolejna próba strzału przyjezdnych, tym razem Demitraszek nieznacznie się pomylił i posłał piłkę nad poprzeczką

45 minuta- samotny rajd Iwana zakończony strzałem zza pola karnego, piłkę pewnie chwyta Ciszewski

45 minuta- pownno być 1:0! Kontra Unii, piłkę na skrzydło przerzucił Wróbel a rzadko zapuszczający się pod pole karne Włoch znajduje się oko w oko z Potocznym, niestety w dobrej sytuacji z 4 metra trafia w poprzeczkę!

45 minuta- kolejny huraganowy atak gospodarzy! Zamojda przedłuża piłkę głową, która trafia  na 16 metrze wprost pod nogi Sieniawskiego. Ten bez zastanowienia decyduje się na strzał z pierwszej piłki, Potoczny z trudem paruje piłkę na rzut rożny.

46 minuta- ależ okazja dla Bierunian! Fijoł świetnie obsłużył podaniem Wróbla, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Potocznym, ten jednak wypuścił sobie nieco piłkę a bramkarz Kosztów w ostatniej chwili wygarnął mu piłkę spod nóg.

53 minuta- Kosztowy mogły wyjść na prowadzenie! Fahrenholt zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, a wyszedł z tego centrostrzał. Piłka odbija się od poprzeczki i spada na 6 metr pod nogi Lutego, ten oddaje strzał i... trafia w słupek. Obrońcy gospodarzy wybijają piłkę poza pole karne, jednak piłka po raz kolejny trafia do Lutego, który w wyśmienitej sytuacji fatalnie przestrzelił z 6 metra strzelając obok bramki. 200% okazja!

58  minuta- rzut rożny dla Kosztów, Kowalski dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Ochojskiego, ten strzela wprost w Ciszewskiego.

60 minuta- długa piłka Gębczyka do Zamojdy, w ostatniej chwili Potoczny szczęśliwie interweniuje nad przedpolu i zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając piłkę.

72 minuta- wzmagają się ataki gości. Wolny z dystansu wprost w bramkarza Unii.

77 minuta- doskonała prostopadłą piłka do wybiegającego Wolnego, ten w sytuacji sam na sam pokonuje Ciszewskiego. 0:1..

Skład Unii: Ciszewski- Włoch P.- Gębczyk- Keler- Laby- Cygler(Goczał 46')- Opielowski- Fijoł- Sieniawski(Bobla J. 62')- Zamojda- Wróbel(Chmielowiec 62')

Skład Unii Kosztowy: Potoczny- Iwan- Hermann- Wolny- Ochojski(Jacenik 67')- Rak- Duda- Ptaszek- Kowalski(Wentlewski 67')- Luty- Demitraszek(Fahrenholt 46')