statystyki szczegółowe

Aktualności

porażka z Wyzwoleniem Chorzów

• autor: zamis8, 2015-10-29 12:20

W XII kolejce o mistrzostwo ligi okręgowej bieruńska Unia uległa w wyjazdowym spotkaniu Wyzwoleniu Chorzów 3:1. Spadkowicz IV ligi był zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania, który przed XII kolejka zajmował wysokie 4 miejsce. W przeciągu 10 minut chorzowianie strzelili nam 2 bramki i wyszli na prowadzenie. Nadzieje na korzystny wynik dał nam Przybylski, który w końcówce I połowy strzelił kontaktowa bramkę z rzutu karnego. Druga połowowa nie przyniosła nam bramki a chorzowianie w 90 minucie po rzucie rożnym po bramce Okwieki zapewnili sobie 3 punkty.

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU!!!

AKS Wyzwolenie Chorzów- KS UNIA BIERUŃ STARY 3:1(2:1)

Ściętek 24'                             Przybylski 43'-k

Usarek 34'

Okwieka 90'

W 89' minucie rzut karny wykonywany przez Balzera obronił Ciszewski

KOLEJNE SPOTKANIE UNIA ROZEGRA W SOBOTĘ O GODZINE 11:00. NASZYM RYWALEN W WYJAZDOWYM SPOTKANIU BĘDZIE SPARTA KATOWICE!