KLUB SPORTOWY UNIA BIERUŃ STARY - strona oficjalna

Strona klubowa
 • Wyniki ostatniej kolejki:
 • LKS BRZEŹCE - KRUPIŃSKI II SUSZEC 4:2
 • LKS WOSZCZYCE - CZARNI PIASEK 0:2
 • UKS I WARSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA
 • LKS WISŁA MAŁA - MKS II LĘDZINY 3:1
 • LKS MIZERÓW - ZET II TYCHY 2:1
 • KS UNIA BIERUŃ STARY - POLONIA MIĘDZYRZECZE 1:4
 • LKS II GOCZAŁKOWICE - LEŚNIK KOBIÓR 1:1
 •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 158
ogółem: 1 670 932

statystyki szczegółowe

Aktualności

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR STAROSTY W KATEGORIACH ŻAKÓW I...

 • autor: bART, 2016-12-17 22:49
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR STAROSTY W KATEGORIACH ŻAKÓW I ORLIKÓW.

W SOBOTĘ 17 GRUDNIA 2016 NA HALI SPORTOWEJ W BIERUNIU STARYM ODBYŁ SIĘ TURNIEJ MIKOŁAJKOWY. RANO GRAŁY DRUŻYNY Z ROCZNIKA 2008 I MŁODSI, PO POŁUDNIU ZAWODNICY 2006/2007.


ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA RELACJI...

ŻAKI

TURNIEJ ROZEGRANY ZOSTAŁ NA DWÓCH BOISKACH, GRALIŚMY MECZE NA 4 BRAMKI W FORMULE FUNINO. WYSTĄPIŁO 8 ZESPOŁÓW (W TYM DWIE DRUŻYNY UNIA BIERUŃ). NIE PROWADZONO KLASYFIKACJI WYNIKOWEJ. CELEM BYŁA DOBRA GRA, DOBRA ZABAWA I DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI. POZA GOSPODARZAMI WYSTĄPIŁY RÓWNIEŻ DRUŻYNY UNII KOSZTOWY, UNII OŚWIĘCIM, SOŁY OŚWIĘCIM, KSB LĘDZINY, PIASTA BIERUŃ.

ORLIKI

W TEJ KATEGORII WYSTĄPIŁO TAKŻE 8 DRUŻYN, PODZIELONYCH NA DWIE GRUPY. PIERWSZA DRUŻYNA WYGRAŁA CAŁY TURNIEJ NIE PRZEGRYWAJĄC ŻADNEGO MECZU. 4 WYGRANE I JEDEN REMIS. W FINALE POKONAŁA ZESPÓŁ PIASTA BIERUŃ 2-0. CHŁOPCY ZAGRALI BARDZO DOBRE ZAWODY, DUŻO DOBRYCH AKCJI I ŁADNYCH GOLI. KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ SZYMON MANZEL!

DRUGA DRUŻYNA ZDOBYWAŁA DOPIERO DOŚWIADCZENIE. ZAJĘŁA 8 MIEJSCE. CHŁOPCY WALCZYLI DZIELNIE, JEDNAK SAMI WIDZIELI, ŻE JESZCZE SPORO PRZED NIMI PRACY. NA PLUS MOŻNA ZALICZYĆ, ŻE BARDZO DOBRZE GRALI W OBRONIE, WALCZYLI I NIE PRZEGRALI JAKOŚ ZDECYDOWANIE ŻADNEGO MECZU (PORAŻKI 0-1 I 0-2).

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE ORAZ DOBRĄ ZABAWĘ. RODZICOM ZA CIASTA, BABECZKI I CIASTECZKA DO NASZEJ KAWIARENKI. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA ZA OBSŁUGĘ GASTRONOMICZNĄ DLA PAŃSTWA PIEKORZ ORAZ DLA ANI I NATALKI CIEŚLAK. DZIĘKUJEMY PANI IRENIE ISKRZE, PANU DARKOWI SZULCOWI I SĘDZIEMU ANDRZEJOWI WILKOWI. TURNIEJ TO ZASŁUGA WIELU OSÓB, DZIĘKI WSPARCIU STAROSTY UDAŁO SIĘ W SUMIE PRZEPROWADZIĆ 4 TURNIEJE (TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ DLA ROCZNIKA 2004 ORAZ 2002). ZA ORGANIZACJĘ I PRZYGOTOWANIE ODPOWIEDZIALNY BYŁ ZARZĄD KLUBU NA CZELE Z ŁUKASZEM KOCURKIEM I ARLENĄ TRECKĄ, DLA KTÓRYCH WIELKIE SŁOWA UZNANIA. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ TRENEROM - DANIELOWI FABISIAKOWI, ROBERTOWI PIETRZAKOWI ORAZ BARTŁOMIEJOWI CIEŚLAKOWI ZA WKŁAD PRACY I POŚWIĘCONY CZAS.

W TURNIEJACH WYSTĄPIŁO OKOŁO 50 ZAWODNIKÓW KLUBU UNIA BIERUŃ. MAMY NADZIEJĘ, ŻE DOŚWIADCZENIE TO ZAPROCENTUJE W PRZYSZŁOŚCI.


 • Komentarzy [0]
 • czytano: [186]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

BRENNA HOTEL KOTARZ
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.