KLUB SPORTOWY UNIA BIERUŃ STARY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 163, wczoraj: 333
ogółem: 1 780 211

statystyki szczegółowe

Aktualności

OBÓZ SPORTOWY ŻAKÓW W BRENNEJ.

  • autor: bart_c, 2017-08-16 15:15

 

 

 

INFORMACJE

OBÓZ SPORTOWY GRUPY ŻAKÓW 2008/09/10 

Hotel Kotarz *** Spa & Wellness

http://www.kotarz.com/

22-27 SIERPNIA 2017

(mamy jeszcze jedno wolne miejsce).

 

Galeria zdjęć


brenna-hotel-kotarz-6636048.jpg brenna-hotel-kotarz-6636049.jpg brenna-hotel-kotarz-6636050.jpg

INFORMACJE DOTYCZĄCE OBOZU W Hotel Kotarz *** Spa & Wellness

1. WYJAZD W DNIU 22 SIERPNIA (WTOREK) O GODZ. 9:00 PARKING PRZY HALI SPORTOWEJ (OBOK ORLIKA) BUSEM. ZAKOŃCZENIE OBOZU W NIEDZIELĘ 27.08 - PRZYJAZD DO BIERUNIA OKOŁO POŁUDNIA BUSEM 11:30-13:00.

OBÓZ ZGŁOSZONY I ZATWIERDZONY PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY. 

DZIECI MAJĄ ZAPEWNIONE TRZY POSIŁKI DZIENNIE (ŚNIADANIA W FORMIE BUFETU). DO NASZEJ DYSPOZYCJI CODZIENNIE JEST BASEN WEWNĘTRZNY ORAZ ZEWNĘTRZNY. 

WODA NA TRENINGI BĘDZIE ZAPEWNIONA. 

2. KARTY OBOZOWE DO POBRANIA U ANIMATORA NA ORLIKU (PROSZĘ O PRZEKAZANIE W DNIU WYJAZDU). DO TEGO TRENEROWI PRZEKAZUJEMY LEGITYMACJĘ, KARTĘ NFZ, PIENIĄDZE W KOPERCIE (KIESZONKOWE) 50-70 ZŁ PO 10 ZŁ. INFO O LEKARSTWACH (JEŚLI KTOŚ MA ZALECONE) + LEKI). 

3. NIE ZABIERAMY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH! KONTAKT Z DZIECKIEM POPRZEZ TRENERA.W RAZIE POTRZEBY TRENER ZAWSZE DA MOŻLIWOŚĆ DZIECKU SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z RODZICAMI. CHŁOPCY MOGĄ ZABRAĆ KARTY, GRY PLANSZOWE, INNE ZABAWKI (ALE NIE ELEKTRONICZNE). 

4. BĘDZIEMY MIESZKAĆ W POKOJACH TYPU STUDIO (SALON NA DOLE + 2 LUB 3 POKOJE NA PIĘTRZE). OPIEKUNOWIE: ANNA CIEŚLAK - KIEROWNIK OBOZU, BARTŁOMIEJ CIEŚLAK - TRENER, WYCHOWAWCA,  JEŚLI JEST KTOŚ CHĘTNY Z DOROSŁYCH TO MAM JESZCZE MIEJSCE BY POJECHAŁ Z NAMI).

5. TRENOWAĆ BĘDZIEMY NA NATURALNEJ TRAWIE (BOISKO OBOK HOTELU) ORAZ ORLIK. ZABIERANY BUTY KORKI-LANKI ORAZ NA SZTUCZNĄ (mini koreczki lub halówki). DO TEGO 4-5 KOMPLETÓW TRENINGOWYCH (KOSZULKA, SPODENKI, GETRY). ZABIERZEMY DLA CHŁOPAKÓW RÓWNIEŻ STROJE TRENINGOWE Z KLUBU. BIDON, NAKRYCIE GŁOWY (CZAPKA, CHUSTA), ORTALION, DRES SPORTOWY (NAJLEPIEJ KLUBOWY). 

6. INNE RZECZY: KLAPKI, BUTY DO CHODZENIA, KOSMETYKI, KREM Z FILTREM, 2-3 RĘCZNIKI, SPINACZE DO PRANIA, UBRANIA DO CHODZENIA, KURTKA. BĘDZIEMY CODZIENNIE KORZYSTAĆ Z BASENU, JACUZZI (OKULARKI DO PŁYWANIA). 

7. JEŚLI O CZYMŚ ZAPOMNIAŁEM LUB MAJĄ PAŃSTWO JAKIEŚ SUGESTIE TO PROSZĘ O INFO. SMS LUB KONTAKT TELEFONICZNY. KAŻDA RADA BĘDZIE CENNA. 


 

Najnowsza galeria

BRENNA HOTEL KOTARZ
Ładowanie...

Reklama

Tabela ligowa

B-klasa » Tychy